روش های ارسال

ارسال محصولات در مجموعه درریس با توجه به شهر مورد نظر کاربر می باشد. در تهران توسط پیک گالری درریس و در شهرستانها توسط پست می باشد.

در صورت ارسال با پست پیشتاز،مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می توانند به وب سایت اداره پست مراجعه کنند. تمامی مسئولیت تحویل کالا به عهده اداره پست می باشد.

لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از پیک نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند.

تمام تلاش تیم درریس مبنی بر ارسال مناسب و تحویل سالم کالا می باشد ،در صورت نیاز کلیه خسارات ناشی از بروز مشکل و هر گونه حادثه در تحویل و حمل و نقل کالا به عهده گالری درریس خواهد بود.


مدت زمان تحویل

درریس در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربران ساکن شهرستان ها ،حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری برایشان پست خواهد شد و حداکثر طی ۹۶ ساعت کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

محدوده ارسال با پیک در تهران

از غرب اتوبان شهید باکری ، از شرق سه راه تهرانپارس ، از جنوب خیابان فداییان اسلام

ارسال به کرج ،لواسان، شهریار، شهر ری، اسلامشهر، شهرقدس، اندیشه و رودهن از طریق پست پیشتاز انجام میگردد اما با هماهنگی با پشتیبانی از طریق پیک امکان پذیر است که هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.